Futbol

Uluslararası Kulüpler - UEFA Avrupa LigiUluslararası Kulüpler - UEFA Avrupa Ligi
17:00
Başlamadı
476
Osmanlispor
Olympiakos
19:00
Başlamadı
478
Ajax
Legia Varşova
19:00
Başlamadı
479
Apoel Nicosia
AT.Bilbao
19:00
Başlamadı
480
Beşiktas
Hapoel Beer Sheva
19:00
Başlamadı
482
FC Zenit St Petersburg
RSC Anderlecht
19:00
Başlamadı
481
Roma
Villarreal
21:05
Başlamadı
489
Fiorentina
M'gladbach
21:05
Başlamadı
490
KRC Genk
FC Astra Ploiesti
21:05
Başlamadı
488
Kopenhag
FK Ludogorets
21:05
Başlamadı
491
Ol. Lyon
Alkmaar
21:05
Başlamadı
492
Shakhtar Donetsk
Celta Vigo
21:05
Başlamadı
493
Sparta Prag
FC Rostov
21:05
Başlamadı
494
Totenham
KAA Gent
Uluslararası Kulüpler - Kulüpler Arası Hazırlık MaçlarıUluslararası Kulüpler - Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
01:00
Maç Sonucu
Philadelphia Union
Montreal Impact
2
2
Uluslararası Kulüpler - CONCACAF Şampiyonlar Ligi, Final TurlarıUluslararası Kulüpler - CONCACAF Şampiyonlar Ligi, Final Turları
02:00
69'
470
NY Metrostars
V. Whitecaps
1
1
04:00
Başlamadı
475
Tigres
Unam Pumas
Uluslararası Kulüpler - Copa Libertadores, ElemelerUluslararası Kulüpler - Copa Libertadores, Elemeler
01:45
87'
468
Deportivo Capiata
Atletico PR
0
1
01:45
87'
469
Olimpia Asuncion
Botafogo RJ
1
0
23:15
Başlamadı
498
Atletico Tucuman
Atletico Junior
Uluslararası - Uluslararası Hazırlık MaçlarıUluslararası - Uluslararası Hazırlık Maçları
01:15
Maç Sonucu
Ekvador
Honduras
3
1
Brezilya - Brezilya KupasıBrezilya - Brezilya Kupası
01:45
89'
Cruzeiro MG
Sao Francisco PA
6
0
01:45
89'
466
Internacional RS
Oeste SP
4
1
01:45
88'
Sport Recife PE
Sete de Setembro Dourados MS
3
0
Brezilya - Paulista, Serie A1Brezilya - Paulista, Serie A1
01:45
77'
467
Corinthians SP
Palmeiras SP
0
0
Cezayir - 1.LigCezayir - 1.Lig
15:00
Başlamadı
USM EL Harrach
MC Oran
-
-
16:00
Başlamadı
RC Relizane
MO Bejaia
-
-
Katar - Yıldızlar LigiKatar - Yıldızlar Ligi
14:50
Başlamadı
Al-Sailiya
Lekhwiya
-
-
17:00
Başlamadı
Umm-Salal SC
AL-Mu Aidar
-
-
Kolombiya - Primera A, AçılışKolombiya - Primera A, Açılış
00:00
Maç Sonucu
465
Alianza Petrolera
D. La Equidad
2
0
02:00
71'
471
Millonarios FC
Deportes Tolima
3
0
22:00
Başlamadı
497
Envigado FC
Rionegro Aguilas
00:00
Başlamadı
499
Once Caldas
Independiente SF
Kuveyt - Kuveyt LigiKuveyt - Kuveyt Ligi
14:55
Başlamadı
AL Fahaheel
Yarmouk
-
-
14:55
Başlamadı
AL Nasr Kuwait
Khaitan
-
-
14:55
Başlamadı
AL Tadamon
Burgan Sports Club
-
-
14:55
Ertelendi
AL-Shabab
Al Kuveyt SC
-
-
17:20
Başlamadı
Al Jahra
Al-Arabi
-
-
17:20
Başlamadı
Al Qadsia
AL-Salibikhaet
-
-
Mısır - Premier LigMısır - Premier Lig
13:30
Başlamadı
Tanta Fc
Smouha SC
-
-
16:00
Başlamadı
Aswan Fc
Petrojet Fc
-
-
19:00
Başlamadı
Wadi Degla Sc
El Ahly
-
-
Peru - Primera Division, Verano, Group APeru - Primera Division, Verano, Group A
02:00
71'
464
Deportivo San Martin
Sport Rosario
2
0
21:30
Başlamadı
496
Alianza Atletico
Melgar
Peru - Primera Division, Verano, Group BPeru - Primera Division, Verano, Group B
19:15
Başlamadı
487
Sport Huancayo
Juan Aurich
Uluslararası Genç - U19 Hazırlık MaçlarıUluslararası Genç - U19 Hazırlık Maçları
11:00
Başlamadı
Sırbistan
Bulgaristan
-
-
Yunanistan - Futbol LigiYunanistan - Futbol Ligi
14:00
Başlamadı
Anagennisi Karditsas 1904
Lamia 1964
-
-

Basketbol

Uluslararası - EuroleagueUluslararası - Euroleague
18:00
Başlamadı
CSKA Moskova
Maccabi Tel-Aviv
-
-
18:45
Başlamadı
821
Fenerbahce Istanbul
Olympiacos Piraeus
19:00
Başlamadı
822
Kk Crvena Zvezda Mts
Galatasaray
20:45
Başlamadı
823
Ea7-Emporio Armani Milano
FC Barcelona Lassa
Avustralya - NBL, PlayofflarAvustralya - NBL, Playofflar
09:30
Başlamadı
Adelaide 36Ers
Illawarra Hawks
-
-
Avusturya - ABLAvusturya - ABL
19:00
Başlamadı
Wbc Raiffeisen Wels
BSC Raiffeisen Furstenfeld Panthers
-
-
Brezilya - NBBBrezilya - NBB
00:00
Maç Sonucu
Universo/Vitoria
Campo Mourao
86
79
23:30
Başlamadı
Paulistano SP
Flamengo RJ
-
-
00:00
Başlamadı
Liga Sorocabana
Macae Basquete
-
-
Güney Kore - KBLGüney Kore - KBL
11:00
Başlamadı
Goyang Orions
Seoul SK Knights
-
-
11:00
Başlamadı
Kcc Egis
Anyang Kgc
-
-
İsveç - Ligİsveç - Lig
19:04
Başlamadı
Jämtland Basket
KFUM Nassjo
-
-

Voleybol

Uluslararası - CEV Kupası,BayanlarUluslararası - CEV Kupası,Bayanlar
18:00
Başlamadı
Nova Kbm Branik Maribor
Galatasaray
-
-
18:00
Başlamadı
Vizura
Khimik Yuzhny
-
-
Uluslararası - Challenge Kupası, BayanlarUluslararası - Challenge Kupası, Bayanlar
20:00
Başlamadı
Naturhouse Ciudad de Logrono
Bursa B.Şehir BLD
-
-
20:00
Başlamadı
Viteos Nuc Neuchatel
Schweriner SC
-
-
Uluslararası - Şampiyonlar Ligi, Bayanlar, C GrubuUluslararası - Şampiyonlar Ligi, Bayanlar, C Grubu
15:00
Başlamadı
Azerrail Baku
Fenerbahçe Grundig
-
-
İtalya - Superlegaİtalya - Superlega
20:30
Başlamadı
Cucine Lube Civitanova
Modena Volley
-
-

Tenis

ATP 500 seri - Rio de Janeiro, BRA (Tekler)ATP 500 seri - Rio de Janeiro, BRA (Tekler)
00:45
Maç Sonucu
Lajovic, Dusan
Thiem, Dominic (2)
0
2
20:30
Başlamadı
Carreno-Busta, Pablo (4)
Estrella Burgos, Victor (LL)
-
-
20:30
Başlamadı
Zeballos, Horacio
Dolgopolov, Aleksandr
-
-
23:00
Başlamadı
Ruud, Casper (WC)
Carballes Baena, Roberto (Q)
-
-
ATP 500 seri - Rio de Janeiro, BRA (Çiftler)ATP 500 seri - Rio de Janeiro, BRA (Çiftler)
01:20
Maç Sonucu
Robredo T / Sa A
Molteni A / Schwartzman D S
0
2
21:00
Başlamadı
Monroe N / Sitak A
Cabal J S / Farah R (4)
-
-
21:50
Başlamadı
Murray J / Soares B (1)
Molteni A / Schwartzman D S
-
-
22:20
Başlamadı
Carreno Busta P / Cuevas P (3)
Bagnis F / Elias G (Q)
-
-
23:10
Başlamadı
Peralta J / Zeballos H
Kubot L / Melo M (2)
-
-
ATP 250 seri - Delray Beach, ABD (Tekler)ATP 250 seri - Delray Beach, ABD (Tekler)
00:00
1. Set
Garcia-Lopez, Guillermo
Sock, Jack (3)
0
0
00:00
1. Set
Johnson, Steve (5)
Nishioka, Yoshihito
0
0
00:00
1. Set
Lu, Yen-Hsun
Edmund, Kyle (8)
0
1
04:00
Başlamadı
Raonic, Milos (1)
Coric, Borna
-
-
16:00
Başlamadı
Darcis, Steve (Q)
Basilashvili, Nikoloz
-
-
16:00
Başlamadı
Dzumhur, Damir
Del Potro, Juan Martin (7)
-
-
16:00
Başlamadı
Fritz, Taylor
Young, Donald
-
-
16:00
Başlamadı
Querrey, Sam (4)
Donaldson, Jared
-
-
ATP 250 seri - Delray Beach, ABD (Çiftler)ATP 250 seri - Delray Beach, ABD (Çiftler)
16:00
Başlamadı
Baker B / Mektic N
Erlich J / Lipsky S
-
-
16:00
Başlamadı
Bryan B / Bryan M (1)
Donaldson J / Querrey S
-
-
16:00
Başlamadı
Huey T / Mirnyi M (3)
Haas T / Pospisil V
-
-
16:00
Başlamadı
Raja P / Sharan D
Klaasen R / Ram R (2)
-
-
ATP 250 seri - Marsilya, FRA (Tekler)ATP 250 seri - Marsilya, FRA (Tekler)
14:00
Başlamadı
Struff, Jan-Lennard
Medvedev, Daniil
-
-
15:20
Başlamadı
Mahut, Nicolas
Gombos, Norbert (Q)
-
-
19:00
Başlamadı
Marchenko, Illya
Tsonga, Jo-Wilfried (2)
-
-
20:20
Başlamadı
Monfils, Gael (1)
Stakhovsky, Sergiy (Q)
-
-
ATP 250 seri - Marsilya, FRA (Çiftler)ATP 250 seri - Marsilya, FRA (Çiftler)
12:00
Başlamadı
Koolhof W / Middelkoop M (4)
Chardy J / Eysseric J
-
-
15:00
Başlamadı
Haase R / Inglot D
Pavic M / Peya A (2)
-
-
17:00
Başlamadı
Chazal M / Guez D (Alt)
Kyrgios N / Reid M (WC)
-
-
Challenge - Bergamo, İTA (Tekler)Challenge - Bergamo, İTA (Tekler)
15:00
Başlamadı
Golubev, Andrey
Ivashka, Ilya (10)
-
-
17:30
Başlamadı
Gerasimov, Egor (Q)
Lacko, Lukas (2)
-
-
19:30
Başlamadı
Langer, Nils (LL)
Berrettini, Matteo (WC)
-
-
20:50
Başlamadı
Janowicz, Jerzy (WC)
Basic, Mirza
-
-
Challenge - Bergamo, İTA (Çiftler)Challenge - Bergamo, İTA (Çiftler)
11:00
Başlamadı
Ghedin R / Mies A
Marcan D / Weissborn T-S (3)
-
-
12:30
Başlamadı
Knowle J / Shamasdin A (1)
Kretschmer G / Zelenay I
-
-
Challenge - Kyoto, JAP (Tekler)Challenge - Kyoto, JAP (Tekler)
02:30
2. Set
Harris, Lloyd George Muirhead (Q)
Wu, Di
1
0
03:50
Başlamadı
Chen, Ti
Skugor, Franko
-
-
05:10
Başlamadı
Kwon, Soon Woo (Q)
Zemlja, Grega (2)
-
-
06:30
Başlamadı
Sugita, Yuichi (1)
Stebe, Cedrik-Marcel
-
-
Challenge - Kyoto, JAP (Çiftler)Challenge - Kyoto, JAP (Çiftler)
03:00
1. Set
Gong M-X / Zhang Z (3)
Gonzales R / Hsieh C
0
0
04:20
Başlamadı
Bemelmans R / de Loore J
de Waard S / Whittington A (4)
-
-
06:00
Başlamadı
Peng H Y / Wu D
Polmans M / Saville L (2)
-
-
07:30
Başlamadı
Ratiwatana Sa / Ratiwatana So (1)
Kavcic B / Skugor F
-
-
Challenge - Morelos, MEK (Tekler)Challenge - Morelos, MEK (Tekler)
17:00
Başlamadı
Gomez, Alejandro (Alt)
Bublik, Alexander (3)
-
-
17:00
Başlamadı
Krajicek, Austin
Endara, Ivan (Q)
-
-
18:20
Başlamadı
Gomez, Emilio
Struvay, Eduardo
-
-
22:30
Başlamadı
Jarry, Nicolas
Sanchez, Manuel (WC)
-
-
Challenge - Morelos, MEK (Çiftler)Challenge - Morelos, MEK (Çiftler)
20:45
Başlamadı
Bambridge L / Lawson A
Krajicek A / Withrow J
-
-
20:45
Başlamadı
Gomez A / Patino L (WC)
Mertens Y / Samper-Montana J
-
-
22:30
Başlamadı
Hernandez-Fernandez J / Struvay E
Novikov D / Schnur M (2)
-
-
ITF Erkekler - Cornella, İSP (Çiftler)ITF Erkekler - Cornella, İSP (Çiftler)
14:00
Başlamadı
Crepaldi E / Zapata Miralles B
Kanar J / Lescure M
-
-
14:30
Başlamadı
Lopez-Tarres M / Munar Clar J A (1)
Martos Gornes S / Roca Batalla O (3)
-
-
ITF Erkekler - An-Ning, ÇİN (Çiftler)ITF Erkekler - An-Ning, ÇİN (Çiftler)
07:30
Başlamadı
Huang L-C / Okamura I
Baluda V / Vasilyev I
-
-
08:00
Başlamadı
Agamenone F / Zukas M (1)
Daciek P / Statham J
-
-
ITF Erkekler - Sharm El Sheikh, MIS (Çiftler)ITF Erkekler - Sharm El Sheikh, MIS (Çiftler)
12:00
Başlamadı
Krivokuca N / Saez J C
Alcantara F C / Smolicki M (2)
-
-
13:30
Başlamadı
Bonzi B / Taweel I H (1)
Klein L / Nema P
-
-
13:30
Başlamadı
Petrenko A / Smirnov A
van Beem C / Verbeek S (3)
-
-
13:30
Başlamadı
Sood C / Sood L (4)
Gengel M / Poljak D
-
-
ITF Erkekler - Sharm El Sheikh, MIS (Tekler)ITF Erkekler - Sharm El Sheikh, MIS (Tekler)
09:00
Başlamadı
Delic, Mate (8)
Klein, Lukas (Q)
-
-
09:00
Başlamadı
Ferreira Silva, Frederico (3)
Nema, Patrik
-
-
09:00
Başlamadı
Gengel, Marek
Bonzi, Benjamin (2)
-
-
10:30
Başlamadı
Poljak, David
Smirnov, Artem (7)
-
-
10:30
Başlamadı
Popyrin, Alexei (Q)
Scholtz, Nicolaas (4)
-
-
10:30
Başlamadı
van Beem, Colin
Okala, Jules (5)
-
-
12:00
Başlamadı
Desein, Niels (6)
Kuhn, Nicola
-
-
12:00
Başlamadı
Hossam, Youssef
Molcan, Alex
-
-
ITF Erkekler - Jorhat, HİN (Çiftler)ITF Erkekler - Jorhat, HİN (Çiftler)
05:30
Başlamadı
Agarwal R / Kaliyanda Poonacha N
Malik V / Rawat S
-
-
09:30
Başlamadı
Balaji N S / Vardhan V (1)
Khabibulin T / Virali-Murugesan R
-
-
09:30
Durdu
Chandrasekar A / Peranamallur C V (WC)
Jayaprakash M M / Prashanth N V S (2)
0
1
ITF Erkekler - Jorhat, HİN (Tekler)ITF Erkekler - Jorhat, HİN (Tekler)
05:30
Başlamadı
Prashanth, N. Vijay Sundar (4)
Vinsant, Shane
-
-
06:00
Başlamadı
Bava, Haadin
Mukund, Sasi Kumar (3)
-
-
07:00
Başlamadı
Balaji, N. Sriram (1)
Terczynski, Mateusz
-
-
07:00
Başlamadı
Jayaprakash, Mohit Mayur
Vardhan, Vishnu (2)
-
-
ITF Erkekler - Jakarta, END (Çiftler)ITF Erkekler - Jakarta, END (Çiftler)
07:00
Başlamadı
Bader S / Fanselow S (4)
Katayama S / Shimabukuro S
-
-
07:00
Başlamadı
Johansson M / Thour R
Barki J / Rungkat C (3)
-
-
07:00
Başlamadı
King E / Pasha N (1)
Sasongko A H / Trijati S-W
-
-
07:00
Başlamadı
Kobayashi M / Matsuzaki Y
Susanto D A / Wachiramanowong K (2)
-
-
ITF Erkekler - Jakarta, END (Tekler)ITF Erkekler - Jakarta, END (Tekler)
04:00
Başlamadı
Fanselow, Sebastian (5)
Matsuzaki, Yutaro (Q)
-
-
04:00
Başlamadı
Katayama, Sho (8)
Oh, Chan-Yeong
-
-
04:00
Başlamadı
Pasha, Nathan
King, Evan (2)
-
-
04:00
Başlamadı
Shimabukuro, Sho
Rungkat, Christopher (4)
-
-
05:30
Başlamadı
Kelly, Dayne (3)
Donato, Carlo (Q)
-
-
05:30
Başlamadı
Muller, Alexandre (1)
Conkic, Petar
-
-
05:30
Başlamadı
Radinski, Aljaz
Nourrissat, Valentin (Q)
-
-
05:30
Başlamadı
Susanto, Anthony (WC)
Escoffier, Antoine (6)
-
-
ITF Erkekler - An-Ning, ÇİN (Tekler)ITF Erkekler - An-Ning, ÇİN (Tekler)
03:00
1. Set
Serdarusic, Nino (6)
Wang, Chuhan
0
0
04:00
Başlamadı
Okamura, Issei
Statham, Jose (2)
-
-
04:00
Başlamadı
Yang, Tsung-Hua (Q)
Ly, Hoang Nam
-
-
04:30
Başlamadı
Bai, Yan
Daciek, Patrick (Q)
-
-
05:30
Başlamadı
Fancutt, Thomas
Romboli, Fernando (8)
-
-
05:30
Başlamadı
Petrovic, Danilo (1)
Tanuma, Ryota (Q)
-
-
06:00
Başlamadı
Zhou, Sheng Hao (Q)
Bortolotti, Marco (3)
-
-
ITF Erkekler - Cornella, İSP (Tekler)ITF Erkekler - Cornella, İSP (Tekler)
10:00
Başlamadı
Munar Clar, Jaume Antoni (1)
Lizariturry, Juan (Q)
-
-
10:00
Başlamadı
Zapata Miralles, Bernabe (5)
Brancaccio, Raul (Q)
-
-
11:30
Başlamadı
Giraldi Requena, Marcos
Taberner, Carlos (2)
-
-
11:30
Başlamadı
Zhurbin, Alexander
Igoshin, Alexander
-
-
ITF Erkekler - Hammamet, TUN (Çiftler)ITF Erkekler - Hammamet, TUN (Çiftler)
12:30
Başlamadı
Baldi F / Giacalone O (1)
Capecchi D / Pontoglio D
-
-
14:00
Başlamadı
Brunner P / Madaras D N
Gutierrez O J / Santos N (3)
-
-
14:00
Başlamadı
Deari S / Jotovski T (WC)
Boluda-Purkiss C / Vilella Martinez M (2)
-
-
14:00
Başlamadı
Ficovich J P / Leite W (4)
Brkic T / Cacic N
-
-
ITF Erkekler - Hammamet, TUN (Tekler)ITF Erkekler - Hammamet, TUN (Tekler)
09:30
Başlamadı
Baldi, Filippo
Brunner, Pascal
-
-
09:30
Başlamadı
Cuevas, Martin
Ghorbel, Anis (WC)
-
-
09:30
Başlamadı
Travaglia, Stefano (1)
Giacalone, Omar
-
-
09:30
Başlamadı
Vilella Martinez, Mario (4)
Pontoglio, Davide (Q)
-
-
11:00
Başlamadı
Brkic, Tomislav (6)
Brechemier, Thomas
-
-
11:00
Başlamadı
Jotovski, Tomislav (Q)
Nedelko, Ivan (3)
-
-
12:30
Başlamadı
Echargui, Moez (WC)
Makiguchi, Ryusei
-
-
12:30
Başlamadı
Woerner, Paul (Q)
Dima, Dragos (2)
-
-
ITF Erkekler - Antalya, TUR (Çiftler)ITF Erkekler - Antalya, TUR (Çiftler)
11:30
Başlamadı
Haylaz M / Yuksel A
Bobrov B / Popko D
-
-
11:30
Başlamadı
Ursu V / Uzhylovsky V
Celikbilek A / Kestelboim M (3)
-
-
ITF Erkekler - Antalya, TUR (Tekler)ITF Erkekler - Antalya, TUR (Tekler)
09:00
Başlamadı
Ilkel, Cem (Q)
Karimov, Jurabek (Q)
-
-
09:00
Başlamadı
Popko, Dmitry (1)
Agabigun, Sarp (LL)
-
-
09:00
Başlamadı
Vilardo, Francesco
Celikbilek, Altug (8)
-
-
10:30
Başlamadı
Podzus, Martins (Q)
Hong, Seong Chan (5)
-
-
ITF Erkekler - Indian Harbour Beach, ABD (Çiftler)ITF Erkekler - Indian Harbour Beach, ABD (Çiftler)
00:00
Başlamadı
Callahan H / Chappell N
Denolly C / Furness E
-
-
00:00
Başlamadı
Filipenko V / Peric N
Hiltzik J / Seeberger M (WC)
-
-
00:00
Başlamadı
Pla Malfeito J / Ramanathan R (1)
Austin G / Smith R
-
-
ITF Erkekler - Indian Harbour Beach, ABD (Tekler)ITF Erkekler - Indian Harbour Beach, ABD (Tekler)
16:00
Başlamadı
Kypson, Patrick (WC)
Callahan, Hunter (Q)
-
-
16:00
Başlamadı
Nakagawa, Naoki
Chappell, Nick
-
-
16:00
Başlamadı
Olivares, Jose
Smith, Raleigh (Q)
-
-
16:00
Başlamadı
Peric, Nebojsa (Q)
Collarini, Andrea (4)
-
-
16:00
Başlamadı
Rodriguez-Pace, Ricardo (Q)
Paul, Tommy (2)
-
-
17:30
Başlamadı
Linzer, Michael (3)
Blumenberg, Alex (Q)
-
-
17:30
Başlamadı
Ramanathan, Ramkumar (1)
Nunez Leal, Victor (Q)
-
-
17:30
Başlamadı
Santiago, Mico (Q)
Caruana, Liam (WC)
-
-
17:30
Başlamadı
Simonsson, Fred (Q)
Ross, Gianni (WC)
-
-
17:30
Başlamadı
Williams, Rhyne
Uchida, Kaichi (6)
-
-
19:00
Başlamadı
Hiltzik, Jared
Denolly, Corentin (8)
-
-
19:00
Başlamadı
Koepfer, Dominik (7)
Kecmanovic, Miomir
-
-
ITF Bayanlar - Palmanova, İSP (Tekler)ITF Bayanlar - Palmanova, İSP (Tekler)
09:30
Başlamadı
Gerlach, Katharina
Kovalets, Sofiya (8)
-
-
09:30
Başlamadı
Guerrero Alvarez, Eva (Q)
Zarytska, Anastasia
-
-
09:30
Başlamadı
Hobgarski, Katharina (3)
Colmegna, Martina
-
-
11:00
Başlamadı
Burillo Escorihuela, Irene
Boeykens, Elyne (4)
-
-
11:00
Başlamadı
Gatto-Monticone, Giulia (5)
Wallace, Isabelle
-
-
11:00
Başlamadı
Saez Larra, Olga (1)
Payola, Julia (WC)
-
-
12:30
Başlamadı
Embree, Lauren (Q)
Boualem, Josephine (7)
-
-
12:30
Başlamadı
Roemer, Charlotte (Q)
Frech, Magdalena (2)
-
-
ITF Bayanlar - Antalya, TUR (Çiftler)ITF Bayanlar - Antalya, TUR (Çiftler)
11:30
Başlamadı
Aksu A / Gorgodze E (1)
Bondarenko A / Palkina K
-
-
11:30
Başlamadı
Konig P / Oz I
Fomina A / Takunyaci D S (3)
-
-
ITF Bayanlar - Hammamet, TUN (Çiftler)ITF Bayanlar - Hammamet, TUN (Çiftler)
12:30
Başlamadı
Ho J / Kulikova Y
Kordolaimi E / Perez Rojas G (2)
-
-
14:00
Başlamadı
Juhaszova V / Kerimbayeva K (1)
Napolitano V / Tona M
-
-
14:00
Başlamadı
Juvan K / Pislak M
Hsu C-Y / Samir S (3)
-
-
14:00
Başlamadı
Mariotto S / Piludu N
Jarlskog I / Rosenqvist J (WC)
-
-
ITF Bayanlar - Hammamet, TUN (Tekler)ITF Bayanlar - Hammamet, TUN (Tekler)
09:30
Başlamadı
Juhaszova, Vivien (5)
Marchetti, Giorgia
-
-
09:30
Başlamadı
Prati, Federica (Q)
Samir, Sandra (8)
-
-
11:00
Başlamadı
Hsu, Chieh-Yu (6)
Remondina, Anna-Giulia
-
-
11:00
Başlamadı
Kerimbayeva, Kamila (4)
Juvan, Kaja
-
-
11:00
Başlamadı
Stefanini, Lucrezia (Q)
Jarlskog, Ida (Q)
-
-
11:00
Başlamadı
Tolibova, Sadafmoh
Burnett, Nastassya (7)
-
-
12:30
Başlamadı
Bjorklund, Mirjam (Q)
Di Giuseppe, Martina (3)
-
-
12:30
Başlamadı
Scala, Camilla
Grabher, Julia (2)
-
-
ITF Bayanlar - Moskova, RUS (Çiftler)ITF Bayanlar - Moskova, RUS (Çiftler)
12:00
Başlamadı
Marfutina M / Morgina A (3)
Lapko V / Yastremska D
-
-